16
Пн, мая
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

Очевидні вибори в Росії: результат виборів до Держдуми був очікуваним

Новости

Демократичні інститути Кремля існують лише на папері конституції. Насправді Росія за час правління Володимира Путіна перетворилась на тоталітарну країну. Мабуть, тому нікого не дивує, як проходять “чесні” вибори і що відбувається з альтернативними, стосовно “єдиноросів”, кандидатами.
 
З 17 по 19 вересня в РФ проходив “єдиний день голосування”, який насправді був розтягнутий на 3 дні. За цей час незалежні спостерігачі фіксували численні порушення на дільницях голосування. Більш того, в деяких випадках були викликані співробітники “правоохоронних” служб.

Наприклад, через зникнення кількох сотень бюлетенів, кандидат в депутати від партії «Яблуко» Микита Сорокін викликав поліцію, щоб ті розібралися в тому, що відбувається. Пізніше його соратники зафіксували на відеокамеру, як Сорокіна почали душити і бити “правоохоронці”, яких він сам викликав. Варто також зауважити, що кандидат в депутати має інвалідність. Після того, як члени його виборчої компанії почали стукати у вікно, силовики просто загородили огляд, використовуючи жалюзі.

Завдяки камерам відеоспостереження на виборчих дільницях також вдалося зафіксувати “вкидання” бюлетенів від невідомих осіб. Які, втім, не приховували своїх облич, а в деяких випадках кидали кілька бюлетенів в урни для голосування при інших громадянах, членних ЦВК і “незалежних” спостерігачах. Були також випадки загороджування камер на дільницях сторонніми предметами.

Парадокс полягає в тому, що з вимогою встановити вебкамери на всіх виборчих дільницях виступав сам Володимир Путін ще в 2011 році. Він також підкреслював, що будь-який громадянин РФ зможе спостерігати за тим, що відбувається, зі свого будинку. Пізніше ставлення влади до такого заходу змінилося. Зараз доступ до онлайн-трансляцій мають лише чинні кандидати та їхні команди.
 
Дивлячись на кадри з ЦВК, путінський режим вже не боїться осуду народу або бунтів. Головний опозиціонер перебуває в ув’язненні, а іншої сили, яка могла б зібрати протест, в Росії немає.

Кількість правопорушень на виборчих дільницях свідчить про те, що правляча партія Росії знову займе більшість місць в Держдумі.

Джерело.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости