20
Сб, авг
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

«Північний потік – 2»: чому Німеччина закриває очі на втручання РФ у майбутні вибори?

Новости

Вибори в ФРН 21 вересня мають визначити не тільки нову правлячу партію, а й нового канцлера Німеччини. На тлі цього Росія вже почала проводити кібератаки на німецьких політиків. Проте Берлін не робить ніяких дій проти РФ, крім як посилення кібербезпеки. Ймовірно, що газова труба змогла заповнити “дірки” в непорозуміннях між Росією і Німеччиною.

Під час будівництва «Північного потоку – 2» західні лідери вводили проти нього санкції, а також стверджували, що газопровід є політичним проєктом. Газова магістраль починається в Росії і закінчується в Німеччині, таким чином надаючи німцям енергетичну перевагу перед іншими країнами Європи, адже з ФРН газ вже буде поставлятися в інші країни ЄС і не тільки. Така перевага дозволить Німеччині диктувати свої умови в Євросоюзі.


Протягом усього будівництва «Північного потоку – 2» було помітно, як німці намагалися “згладжувати кути” у відносинах з Росією. Незважаючи на підтримувані санкції проти Кремля, була низка рішень, які суперечили званню Німеччини як незалежної демократичної держави.

Одним з таких рішень була так звана “політика страуса”, коли на німецьких парламентаріїв відбувалися кібератаки і були зламані особисті дані електронних поштових адрес. Фахівці кібербезпеки, в тому числі з Німеччини, приводили докази, що злом був здійснений російськими хакерами. Більш того, слід розслідування вказував на спецслужби РФ. Однак Бундестаг не вживав жодних дій, крім засудження Кремля.



Напередодні парламентських виборів 21 вересня російське угруповання «Ghostwriter» знову активізувалося. Співробітники кібербезпеки Німеччини виявили їхній слід. Проте німці, як і раніше, не вживають рішучих дій, щоб покарати Росію.

Мабуть, «Північний потік – 2» є все ж, в тому числі і політичним проєктом, як би в Кремлі і Берліні не старалися це заперечувати.

Джерело.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости