16
Пн, мая
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

Акція під Посольством Республіки Білорусь в Україні.

Новости

17 вересня о 19.30 представники громадської організації «АРДІС» планують провести акцію під Посольством Республіки Білорусь в Україні з метою демонстрації злочинних дій РФ в цій країні.

 

За роки свого правління Путін чітко визначив зовнішньополітичні орієнтири РФ, а саме розширення сфери впливу Кремля на всі країни пострадянського простору. Росія бажає домінувати і в цьому прагненні навряд чи розглядає Білорусь як рівноцінного союзника. У такому контексті існує реальна загроза проведення в Білорусі «Придніпровського» або «Абхазького» сценарію. Зокрема, дислокація військових сил РФ в Республіці Білорусь, спільні навчання, передача озброєння є доказом того, що в разі військової конфронтації з НАТО плацдармом для бойових дій може стати білоруська земля.

 

Ідея союзу РФ і Республіки Білорусь себе повністю дискредитувала. Адже ні одна, на справді «союзна держава» не вводитиме регулярні війська на територію іншої. Чим раніше білоруський народ усвідомить трагічні наслідки такої «дружньої» допомоги Кремля, тим краще.

 

Диктаторський режим Лукашенко за вказівками та під наглядом Путіна стрімко перетворює Білорусь на буферну зону між Росією та країнами Заходу.

Мета акції - привернути увагу до спроб РФ руками диктатора Лукашенка відвертого «поглинання» Білорусі з метою досягнення своїх агресивних «новоімперських» цілей на міжнародній арені.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости