20
Сб, авг
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

У Мелітополі силами СБУ розкрито створення фейкової "громади"

Новости

В умовах навіть гібридної війни ніхто не скасовував заклик бути пильним. Ворог не дрімає. Так, за повідомленням пресслужби відомства, Служба безпеки України (СБУ) припинила чергову спробу дестабілізації суспільно-політичної ситуації в південно-східних регіонах України. Зловмисники планували сформувати псевдодержавні утворення в Мелітополі.

Організатори фейкової “громади” закликали громадян не визнавати українські органи влади.

За даними слідства, кілька місцевих жителів планували створити фейкове самоврядування для розхитування ситуації в регіоні. Для цього вони провели фіктивні “установчі” збори і обрали так званого “уповноваженого суспільством”.

Щоб залучити до своїх лав “однодумців”, зловмисники обіцяли їм звільнення від сплати податків, а також непідсудність органам судової влади України.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили у зловмисників:

печатки псевдодержавного утворення;
комп’ютерну техніку та документальні матеріали з доказами протиправної діяльності.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 5a2309383f09b6184ce5d1f7b48f6e3d7c89219e595f26812fd92eb4709164ae.jpg

Вилучені матеріали направлені на експертизу.

В рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності організаторів незаконних дій.


Джерело.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости