26
Вс, сен
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

СБУ викрила військового на зборі розвідданих для військової розвідки РФ

Новости

Співробітники Служби безпеки України запобігли передачі оборонних відомостей представникам російської військової розвідки.

Про це йдеться в повідомленні пресцентру СБУ.

«Департамент військової контррозвідки Служби безпеки України у взаємодії з УСБУ в Рівненській області викрили українського військовослужбовця на зборі розвідданих для військової розвідки РФ. Представників російської спецслужби цікавила інформація мобілізаційного характеру», — йдеться в повідомленні.

За попередніми даними слідства, до протиправної діяльності військового залучив його родич, який є кадровим офіцером збройних сил РФ. За завданням кураторів агент збирав секретну інформацію у сфері оборони нашої держави.

Для зберігання і переправлення розвідувальних даних за кордон він використовував віддалені сервери зберігання даних і месенджери.

Співробітники СБУ затримали зловмисника під час спроби незаконної передачі мобілізаційних відомостей.

Ворожому агентові оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, планується обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Джерело.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости