16
Ср, июнь
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

Посли країн “Великої сімки” та міжнародні експерти підтримали законопроєкт про СБУ

Новости

Міжнародна експертна група, що складається з представників ЄС, НАТО і США, а також посли країн «Великої сімки» (G7) підтримали законопроєкт про реформу СБУ.

Про це в понеділок, 7 червня, говориться на сторінці британського головування в групі послів G7 в Twitter, а також в повідомленні пресслужби Консультативної місії ЄС (EUAM).

«Якщо законопроєкт буде прийнятий і в повній мірі реалізований, він стане надійним фундаментом для системного і ґрунтовного реформування СБУ відповідно до європейських і євроатлантичних принципів і найкращих практик», — йдеться в заяві EUAM.

Експертна група відзначає, що законопроєкт передбачає поетапне повне позбавлення СБУ повноважень досудового розслідування, істотне скорочення штату і демілітаризацію Служби, відсторонення її від розслідувань економічних злочинів, а також посилення механізмів нагляду.

Відзначається, що при комплексній реалізації реформи Служба безпеки стане більш ефективною, результативною і підзвітною, а також більш здатною протистояти загрозам безпеки України.

У свою чергу, посли G7 заявляють, що законопроєкт передбачає міцну основу для справжньої реформи, відмову від повноважень досудового слідства, скорочення штату і демілітаризацію.

«Його набуття чинності стане великим кроком вперед в перетворенні СБУ на сучасне контррозвідувальне агентство, яке працює відповідно до кращих міжнародних практик», — наголошується в повідомленні послів.

Представники Великої сімки, а також міжнародна консультаційна група закликають нардепів невідкладно прийняти законопроєкт, називаючи цей крок важливим на шляху наближення України до принципів НАТО і ЄС.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости