16
Ср, июнь
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

На станціях метро встановлять 305 камер

Новости

Цього року на станціях метро буде встановлено 305 камер відеоспостереження. Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

За інформацією Департаменту, нові камери мають інтелектуальний функціонал: 140 оглядових камер, 90 – із функцією розпізнавання облич, 75 камер з функціями розпізнавання облич та термального скринінгу. Додаткові камери з’являться на перехідних, кінцевих та найбільш завантажених станціях комунального підприємства «Київський метрополітен». Крім того, техніка слугуватиме для моніторингу дотримання киянами та гостями столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19.

Рішення про необхідність дооснащення системи відеоспостереження метрополітену прийнято київською владою спільно з Головним управлінням Національної поліції в м. Києві. Саме правоохоронці мають доступ до відео з камер та використовують отримані дані для розшуку людей, розкриття та попередження злочинів.

Нині ж працівники комунальних підприємств «Інформатика», «Київський метрополітен» та представники Головного управління Національної поліції в м. Києві проводять передпроєктні роботи, визначають місця розташування техніки. Нові камери розширять вже наявну мережу системи відеоспостереження підземки. Наразі на 52-х станціях метро працює 195 камер відеоспостереження з функцією розпізнавання облич.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости