16
Ср, июнь
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

Поліція розшукала чоловіка, який побив битою водія в Києві

Новости

Поліцейські розшукали чоловіка, який нещодавно побив битою водія в Києві. Зловмисником виявився не той чоловік, якого закликав шукати заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Після інциденту Геращенко поширив інформацію, що агресивного чоловіка нібито звати Роман Романюта. Заступник глави МВС попросив небайдужих допомогти знайти його.

Винуватця знайшли

Вже 25 травня потерпіла сторона у фейсбуці повідомила, що з нею сконтактувався Євген Манесенко. Чоловік визнав свою провину, попросив вибачення та компенсував матеріальні збитки.  

За словами винуватця інциденту, він готовий відповідати згідно зі законодавством.

Геращенко помилився з іменем підозрюваного

Водночас Роман Романюта у фейсбуці написав, що "плаває у променях слави".

Романюта також зазначив, що як вибачення для нього буде достатньо редагування допису, зокрема правильні дані щодо імені нападника.

Чоловік побив битою водія авто: що відомо

  • 23 травня у Києві водій Volkswagen Touareg пішов на розворот, не пропустивши при цьому машину, яка рухалася зустрічною смугою. Щоб уникнути зіткнення, кермувальник Ford зменшив швидкість і почав сигналити.
  • У відповідь чоловік, який був за кермом Volkswagen, почав переслідувати Ford, підрізати його та провокувати аварійні ситуації.
  • Згодом агресивний чоловік вийшов із автівки та почав погрожувати застосувати газовий балончик. Після цього він сів до позашляховика, але почув зауваження про необхідність вивчити правила дорожнього руху. Тоді зловмисник сфотографував номери Ford, закрив обличчя та дістав з багажника биту.
  • Внаслідок інциденту водій Ford отримав поранення голови, а зловмисник втік.
  • Геращенко у фейсбуці закликав шукати винуватця 43-річного Романа Романюту.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости