30
Чт, июнь
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

У ЗМІ з'явилась інформація про підготовку вбивства Семенченка в СІЗО

Новости

Про це редакції стало відомо з власних джерел

Раніше ЗМІ повідомляли, що СБУ затримала ексдепутата Семена Семенченка за організацію «приватної військової компанії».

За версією слідства, Семенченко і Шевченко є можливими організаторами й учасниками схеми по незаконному (поза митним контролем) ввезення в Україну з Росії військових запчастин, які згодом продавали державним оборонним підприємствам за завищеними цінами.

Відзначається, що діяльність «приватної військової компанії» була спрямована проти основ національної безпеки. За даними СБУ, до складу компанії входило понад 150 осіб, а сама організація діяла під прикриттям охоронних фірм і громадських організацій.

Членів «ПВК» готували на спеціально облаштованій тренувальній базі в Київській області – там проходили бойові витівки, тренування поводження зі зброєю, навички військових бойових дій. Також частина членів військової компанії вчилася в центрах підготовки за кордоном, а контролювали цю організацію 15 осіб.

Також є підтвердження участі фігурантів справи в укладанні контрактів між «ПВК» і представниками різних організацій країн Близького Сходу. Були пропозиції постачати зброю в ці країни.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости