27
Сб, нояб
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

У Києві готувались масштабні провокації напередодні Дня Незалежності

Новости

У Києві, напередодні святкування Дня Незалежності затримали 6 осіб, які планували планували провокації під час масових заходів. Про це стало відомо від джерел в правоохоронних органах.

Так, правоохоронцям стало відомо, що 20 серпня до приватного помешкання заселилось близько 15 невстановлених осіб кримінальної зовнішності та з підозрілими речима.

Молодики не покидали приміщення протягом двох днів, вели прихований спосіб перебування та поводили себе підозріло, носили з собою зброю.

З метою відпрацювання вказаних громадян та недопущення вчинення ними злочинів, співробітниками СБУ, Печерського УП ГУ НП у м. Києві та спецпідрозділу МВС «Корд», проведено операцію із затримання вказаних осіб.

         В ході операції затримано 6 осіб, при яких виявлено травматичну зброю та інші спецзасоби. Встановлено, що всі затримані – жителі м.Фастова, та всі є учасниками спортивного клубу ГО «Спортивна нація Фастова» та прибули до м.Києва для залучення до силових протистоянь під час святкування Дня Незалежності.

         Наразі затримані доправлені до управління поліції, де дають покази.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Последние новости